دبیر و اعضای شورای سیاستگذاری دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان با امام جمعه محترم موقت شهرستان رشت حضرت حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی دیدار کردند.

بر اساس این خبر و به نقل از روابط عمومی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در این دیدار صمیمی که به مناسبت روز همبستگی و همدردی با کوکان و نوجوانان فلسطینی برگزار شد اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن تشریح بیشتر فعالیتهای جمعیت به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط دفتر جمعیت در استان گیلان پرداخت و خواهان حمایت بیشتر مسئولان استانی در این خصوص شد.

در ادامه این دیدار صمیمی حمید کامران عضو هیات اجرایی و رئیس شورای سیاستگذاری دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان نیز در ابتدا ضمن تشکر از حسن نظر امام جمعه محترم موقت شهرستان رشت به فرمایشات مقام معظم رهبری که فردمودند: «همگان درباره همه‌ی جریان‌های اسلامی و ملی، موظفند در خدمت آرمان فلسطین قرار گیرند و عمق رابطه‌ی جمهوری اسلامی با گروه‌های مقاومت فقط به میزان پایبندی آنان به اصل مقاومت مرتبط است» اشاره کرد و افزود: امیدواریم که با حضور اساتید انقلابی برجسته حوزه و دانشگاه نظیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی به عنوان یکی از حامیان این جمعیت بتوانیم برنامه های بسیار خوبی را در سطح استان اجرا کنیم.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی نیز ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی چنین تشکیلاتی در کشور و استان گیلان به آیات متعددی از قران کریم در خصوص دفاع از مظلوم اشاره کرد و افزود: وظیفه شرعی و اخلاقی همه ما مسلمانان است که به هر طریقی که می توانیم از مظلوم دفاع کنیم. وی در پایان ضمن تشکر از حضور دوستان و فعالان این حوزه با تاکید بر درس گرفتن از سید الشهدا در ماه محرم و صفر اظهار داشت: ما باید در زندگی بر اساس جمله «هیهات منا الذله» حضرت امام حسین(ع) عمل نماییم و امیدواریم که خداوند به برکت این ماه ما را از پیروان حقیقی پیامبر و ائمه معصوم سلام الله علیها قرار دهد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید