آیت الله فلاحتی تصریح کرد: به مردم عزیز به ویژه جوانانی که تازه ازدواج می کنند توصیه می کنیم زندگی خود را با نشاط و معنویت ادامه دهند.

آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان امروز از شیرخوارگاه مهر بهزیستی رشت بازدید کرد. وی با بیان اینکه خانواده ها داشتن فرزند را باید برای خود افتخار بدانند، اظهار کرد: امیدواریم روزی برسد که شاهد وجود اینگونه اماکن نباشیم.

امام جمعه رشت به روایتی از پیامبر(ص) مبنی براینکه دست نوازش کشیدن بر سر یتیم ثواب بسیاری دارد، اشاره کرد و افزود: کودکانی که در شیرخوارگاه بهزیستی نگهداری می شوند، یتیم هستند و نیاز به رسیدگی دارند. وی تصریح کرد: به مردم عزیز به ویژه جوانانی که تازه ازدواج می کنند توصیه می کنیم زندگی خود را با نشاط و معنویت ادامه دهند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تلاش پرستاران در نگه داری کودکان در شیرخوارگاه، بیان کرد: حضور ما در این مرکز به منظور دلجویی و قدردانی از پرستاران پر تلاش در نگهداری کودکان است./دیارمیرزا


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید