طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، محمد حسین صابر به ‌سمت رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها منصوب شد.

طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، محمد حسین صابر به ‌سمت رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها منصوب شد.

محمد باقر نوبخت در حکم انتصاب محمد حسین صابر آورده است: در اجرای ماده (۹) اصلاحی اساسنامه سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها مصوبه ۱۲۸۲۷۱.ت۴۵۹۵۶هـ تاریخ ۱۳۹۲.۰۷.۱۷ هیأت محترم وزیران و با عنایت به سوابق و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم آمده است: با عنایت به اهمیت و حساسیت موضوع سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها انتظار است ضمن فراهم آوردن سازوکار اجرایی لازم و اتخاذ تدابیر مناسب، نسبت به اعمال دقیق قانون هدفمند سازی یارانه‌ها با همکاری اعضای هیأت مدیره و بهره‌گیری از همفکری و نظرات اعضای مجمع اقدام نمایید.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پایان تصریح کرده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.

محمد حسین صابر متولد سال ۱۳۵۸، اهل گیلان و دارای مدرک دکتری تخصصی مدیریت فنآوری، کارشناسی ارشد و کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه تهران است.

وی دارای سوابق اجرایی متعددی به‌عنوان مدیرعامل در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، مدیریت پروژه‌های پالایشگاهی و پتروشیمی و عضو هیأت مدیره انجمن شرکت‌ها و مؤسسات پژوهشی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است و تا پیش از این، مشاور معاون رئیس جمهور و نماینده ویژه سازمان برنامه و بودجه در اجرای طرح‌های صنایع پتروشیمی و پروپیلن در شمال کشور (استان‌های گیلان، مازندران و گلستان) بود.

تألیف کتاب “کنترل فرآیند” و چاپ بیش از ۲۰ مقاله تخصصی در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و مدیریت فنآوری و نوآوری در مجلات علمی و تخصصی و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی، از جمله سوابق علمی صابر است.

وی همچنین مدرس دانشگاه در حوزه‌های مدیریت پروژه، طراحی مهندسی، مدیریت استراتژیک و مدیریت فنآوری می‌باشد.

صابر از بنیان‌ گذاران و عضو شورای مرکزی کانون دانشجویان و دانش آموختگان گیلانی دانشگاه‌های تهران (کانون گیلداد) است.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید