آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان از برگزاری رزمایش ملی مساوات و همدلی همزمان با سراسر کشور در گیلان خبر داد.

آیت الله رسول فلاحتی امروز پس از جلسه ویدئو کنفرانس حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با نمایندگان ولی فقیه در استان ها با اشاره به اجرای رزمایش مواسات اظهار کرد: رزمایش مواسات در حقیقت همدردی با نیازمندان جامعه است.

وی به اهداف و کسانی که می توانند از رزمایش مواسات بهره ببرند اشاره کرد و افزود: نیازمندان و کسانی که شغل های آزاد و محدود مانند دستفروشان داشتند و در این ایام به علل و عواملی محروم شدند به طور طبیعی با مشکلاتی مواجه هستند و این افراد باید جامعه هدف رزمایش مواسات باشند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه رزمایش مواسات در راستای فرمایش رهبر معظم انقلاب انجام می شود، تصریح کرد: رزمایش مواسات در حقیقت یک پویش مردمی است و در روزهای آینده راهکارهای آن اعلام می شود.

آیت الله فلاحتی بر استفاده از کمک های مردمی به ویژه خیران در راستای حمایت از نیازمندان و آسیب دیدگان جامعه در اجرای رزمایش مواسات تاکید کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وجود تورم، گرانی و بیکاری، برخی به سختی می توانند امورات خود را بگذرانند و رزمایش مواسات به منظور کمک به مردم نیازمند برگزار می شود.

رزمایش مواسات و همدلی در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در روز میلاد با سعادت امام زمان(عج) با محوریت نمایندگان ولی فقیه در استان ها و ائمه جمعه در شهرستان ها در راستای استفاده از ظرفیت های مردمی به ویژه خیران برای کمک به آسیب دیدگان جامعه از نیمه شعبان تا عید فطر سال جاری برگزار می شود.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید