مهدی پارسا رئیس بسیج رسانه استان گیلان در دیدار با دکتر فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گفت: از آغاز ماه مبارک رمضان پویش رسانه ای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه توسط رسانه های استان آغاز می شود.

وی افزود: هر چند این پویش به صورت غیر رسمی آغاز شده اما از ابتدای ماه مبارک رمضان، در این پویش رسانه ای، رسانه های استان، همچون حضور موثر خود در دوره بحران بیماری کرونا، با ایجاد یک شور رسانه ای، کمک های مومنانه ساکنان دیار میرزا را به انعکاس در می آورند.

مهدی پارسا ضمن اشاره به نقش رسانه‌ها در بحران کرونا گفت: خبرنگاران گیلانی با انعکاس صحیح و به موقع اخبار در امر اطلاع رسانی و آموزش و راهنمایی مردم خوش درخشیدند. وی افزود: نقش خبرنگاران در این بحران با افزایش اطلاعات عمومی و بهداشتی مقابله با بیماری کوید ۱۹، ارائه خدمات را آسانتر کرد و رسانه‌های فعال استان در مدت بحران شیوع کرونا ویروس هم‌پای کادر درمان، نیروهای مخلص و ایثارگر سپاه و بسیج و دیگر فعالین در این بخش توانستند زیباترین صحنه های همدلی و همکاری را ثبت و منتشر کنند.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید