مهندس محمدحسن عاقل منش به عنوان آخرین عضو شورای اسلامی شهر رشت که در نشست پیشکسوتان مطبوعات استان گیلان با شهردار رشت سخن می گفت؛ کار رسانه ها را بسیار مهم، حساس و خطیر توصیف کرد.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت این عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر رشت گفت: امروز بسیار خوشحالم که در جمع فرهنگیان و فرهیختگان شهرمان که با تک تک آنها خاطرات خوبی به یاد دارم هستم و باید یادی کنم از سه تن از عزیزانی که امروز باید در جمع ما بودند اما فقدان آنها احساس می شود.

او این سه روزنامه نگار را حجت الاسلام والمسلمین رضایی راد مدیر مسئول نقش قلم، علی طاهری و سید احمد قمی عنوان کرد و برای شادی روح آنها صلوات فرستاد.

وی به رابطه خوب شورای پنجم با مطبوعات اشاره کرد و گفت: حالا که جناب آقای حاج محمدی بیش از ۱۳ ماه است در رشت فعالیت می کنند بر ما هم لازم است برای تداوم فعالیت ایشان و ثبات مدیریتی برای انجام کارها تلاش کنیم.

وی به اجرای چند پروژه فرهنگی از جمله المان خیرالکلام، یادمان مزار دکتر حشمت، بهسازی مزار دکتر محمود بهزاد و ... اشاره کرد و گفت: برخی پروژه ها هم مورد تاکید شورای اسلامی است که قطعاً آقای شهردار به آنها توجه خواهند داشت.

عاقل منش در پایان خواستار همکاری بیش از پیش رسانه ها و به ویژه روزنامه نگاران متعهد و مسئول با مدیریت شهری شد.

گفتنی است در این نشست از پیشکسوتان مطبوعات گیلان با اهدای لوح سپاس، هدیه و در یک اقدام جالب توجه اهدای یک گلدان گل قدردانی و تجلیل شد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید