فاطمه شیرزاد در نشست پیشکسوتان مطبوعات استان گیلان با شهردار رشت که به مناسبت "روز خبرنگار" برگزار شد، گفت: می پذیرم که به شورا و شهرداری رشت نقدهایی وارد است اما اگر کسانی که برای شهرشان دل می سوزانند در جهت پیشرفت و توسعه شهر قلم بزنند، نتیجه ای به مراتب بهتر گرفته می شود.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت این عضو شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه کم پیش می آید تا این همه انسان های فرهیخته و فرهنگی یکجا جمع شوند و تبال نظر کنند، گفت: در این جلسه باید بیشتر به دوستان مطبوعاتی فرصت داده شود تا سخنان خود را مطرح کنند و پاسخ های لازم را دریافت نمایند.

وی سپس خواست صحبت های خود را پس از سخنان حاضران ادامه دهد و در پایان سخنان مدیران مطبوعات استان گیلان به برخی موارد نیز اشاره کرد.

شیرزاد بر لزوم هماهنگی های لازم برای اجرای برنامه های منسجم تر در بوستان بانوان رشت اشاره کرد و گفت: یک بوستان بانوان که از شورای اول هست و جا نمایی آن چندان مناسب نبود، یک بوستان بانوان هم در شورای چهارم ساخته شد و بوستان سوم بانوان را قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در مسکن مهر رشت مطابق استانداردها می سازد.

وی با بیان اینکه با مشارکت و همدلی قطعاً کارها بهتر به پیش می رود، تاکید کرد: اگر منافع شهری بر منافع جمعی و فردی ارجحیت پیدا کند بسیاری از مسائل شهری حل و فصل خواهد شد. این عضو شورای اسلامی شهر گفت: باید فضای رسانه ای ایجابی ایجاد شود و میدان از رسانه های زرد گرفته شده و میدان مطالبه گری به رسانه هایی که در امتداد وظیفه و رسالت خویش عمل می کنند، برسد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید