پژواک گیلان؛ اسماعیل بلالایی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان طی حکمی بهرام مژدهی را به عنوان رئیس انجمن شعر مقاومت استان گیلان منصوب کرد.

به گزارش قدسنا و به نقل از روابط عمومی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان، متن حکم صادره به این شرح است:

بسمه تعالی
فلسطین پاره تن اسلام است. امام خمینی(ره)

برادر گرامی جناب آقای بهرام مژدهی

پرداختن به موضوع فلسطین و حمایت از جهاد مقدس یکصد ساله ملت رشید فلسطین برای رهایی خود و سرزمین اسلامی فلسطین و قدس شریف، از سلطه و اشغال، استعمار و استکبار و صهیونیسم بین الملل، توفیقی است که خدای عالمیان آن را نصیب ملت ایران کرده تا به عنوان ملت پیشتاز در حوزه عمل به تکلیف الهی، انسانی، اسلامی و ملی در این صف قرار گیرد. بی تردید همان سان که مقام معظم رهبری فرموده اند " قضیه‌ی فلسطین کلید رمز آلود گشوده شدن درهای فرج به روی امت اسلامی است" بر این اساس و براساس آیه شریفه «وَ لَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکافِرینَ عَلَی الْمُؤْمِنینَ سَبیلاً» جمعیت دفاع از ملت فلسطین در راستای فرمان "گسترش معارف فلسطین" امام خامنه ای و فراخوانی قاطبه مردم ایران به این عرصه مقدس که معظم له خطاب به اعضای این جمعیت فرمودند؛ "در پیشانی این کار نور رستگاری میبینم" تلاش دارد این فرمان ولی امر مسلمین را اجابت کند.

لذا بر همین اساس و با توجه به دانش، تعهد و پیشینه علمی و اجرایی تان؛ جنابعالی را به مدت یک سال به عنوان رئیس انجمن شعر مقاومت استان گیلان منصوب می نمایم. امیدوارم در امتثال فرمان الهی در حمایت از مظلوم و در چارچوب ماموریت های اساسنامه و آئین نامه اجرایی جمعیت دفاع از ملت فلسطین و با هماهنگی با سایر ارکان این جمعیت، موفق و موید باشید. باشد که این توفیق، زاد و توشه ای باشد ما را در روز تنهایی عظیم!

اسماعیل بلالایی
دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید