فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه انسان با فرهنگ ایثار و شهادت به عزت و کمال می‌رسد، گفت: باید با پیروی از سیره و راه شهدا در مسیر سعادت و کمال حرکت کنیم.

 

به گزارش پژواک گیلان؛ سردار محمد عبدالله پور ظهر چهارشنبه در همایش گرامیداشت روز ملی راهیان نور با اشاره به ایثار شهدا در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: شهدا و رزمندگان ما با از خودگذشتگی سربلندی و عزت را برای کشور به ارمغان آوردند.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه جامعه ما بیش از هر زمانی به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد، گفت: این فرهنگ غنی موجب عبور جامعه از بحران‌هایی نظیر کرونا می‌شود.

 

وی با بیان اینکه انسان با فرهنگ ایثار و شهادت به عزت و کمال و سربلندی می‌رسد، اضافه کرد: همه ما باید با پیروی از سیره و راه شهدا راه سعادت و کمال را بپیماییم.

 

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه همین فرهنگ ایثار و شهادت منجر به برگزاری رزمایش مواسات و کمک مومنانه شد، بیان کرد: بسیجیان با تاسی از شهدا در ایام کرونا به کمک آسیب دیدگان شتافتند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه باید برای نهادینه کردن فرهنگ شهادت در جامعه برنامه ریزی شود، عنوان کرد: راهی جز جاری کردن فرهنگ شهادت برای عبور از مشکلات نداریم.

 

در این مراسم از کتاب صوتی «فرمانده لاله‌ها» که روایتی مستند از زندگی سردار شهید پرویز محبی، اولین فرمانده سپاه ماسال است رونمایی شد./مهر


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید