آنجلینا جولی هم برای کمک به درمان کرونا دست به جیب شد. آنجلینا جولی مبلغ 1 میلیون دلار پول اهدا کرده تا به کودکانی کمک کند که تحت تاثیر همه‌گیری کروناویروس قرار گرفته‌اند.

این خبر و خبرهای مشابه آن در فضای مجازی باعث شده است که سکوت در پیش گرفته سلبریتی های همیشه سخنور بیشتر جلب توجه کند. سلبریتی هایی که فقط و فقط شعار دادن را برای نشان دادن علایق خود به مردم انتخاب کرده اند نه دست در جیب خود کردن را !!!
سلبریتی عزیز، وقت عمل کردن و نشان دادن علاقه تان به طرفدارنتان رسیده است، طرفدارانی که گوش هایشان از شنیدن شعارهایتان پر است و جیب هایشان خالی.
دست فروشی که در این اوضاع نیازی به گفتن شرایط او نیست و شما راحت میتوانید غم نان را از روی دوشش بردارید.
این روزها به ما نشان داد که بسیاری از شما، که اغلب سخنوران ماهری هم هستید، مردمی نیستید و همچنین به ما ثابت کرد که پشت میکروفن همه شعار میدهند و نباید بیماری شعارهای تریبونی را، برای نماینده، وزیر و وکیل دانست.

البته بسیاری از ورزشکاران و هنرمندانی که همیشه در صحنه ی عمل حاضر بوده اند باز هم نشان دادند که به هر طریقی در این روزها نیز به یاد مردم هستند. از کمکهای مالی و تامین وسایل بهداشتی برای مردم و کادر درمان گرفته تا برگزاری کنسرت آنلاین، کتابخوانی و شعر خوانی بصورت زنده در صفحه ی مجازی خود و حتی رقیصدن برای شاد کردن دل مردم!!

البته نباید زود قضاوت کنیم به هر حال قرنطینه در فصل بهار با خود رخوت و خواب الودگی را به همراه دارد و این به اصطلاح هنرمندان روشنفکر نما، دچار خواب الودگی فصل بهار شده اند و در عین حال به توصیه های قرنطینه ای بطور کامل عمل میکنند و نه فقط خود را بلکه صدا و تصویر و جیب های خود را نیز قرنطینه کرده اند.
به خوابتان برسید، هر کدام از ما که از این بحران جان سالم بدر بردیم یادمان می ماند که آنجلینا جولی غربی چه کرد، و شما چه عملکردی داشتید.
فقط خواهشا این سکوت و این خواب خود را تا هستید ادامه دهید و فقط به کار بازیگری، خوانندگی و مجری گری خود برسید و خود را تفکر برتری ندانید که به خود اجازه ی اظهار نظر در هر موردی مثل انتخابات و … را میدهد.
بخوابید که در فصل بهار خواب لذت بیشتری دارد.
هیس!!! سلبریتی ها در خوابند و امیدوارم که این نوع خوابشان همیشگی باشد تا گوش های خسته ی ما نیز به آرامش برسد.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
مجوز استفاده از قالب مذهبی نور برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید